Baleine hýbe zadkem #2

28. ledna 2017 v 22:47 | Baleine |  Cvičení
V minulém článku jsem vám psala o tom, jak cvičím na mém milovaném orbitreku. Je to však jen špička ledovce, v posledních týdnech totiž cvičím mnohem víc, než kdy dřív ve svém životě. Kromě ježdění na stroji se totiž potím i u různých videí - se dvěma z nich se s vámi dnes podělím a připíšu i nějaké své osobní pocity.

1) Ve formě a krásná s Olgou Šípkovou


Do začátku jsem hledala videa, která budou česky, abych se mohla soustředit výhradně jen na cvičení. Také jsem chtěla videa, ve kterých si procvičím vše, což tahle cca. hodinu trvající cvičení splňují. Je zde rozehřátí, cvičení na horní a dolní polovinu těla, na břicho a na závěr protažení.

Zpočátku jsem u cvičení funěla jako slon a přiznám se, že jsem mnohé cviky prostě nezvládla. Dnes stále ještě funím, ale vyjma několika cviků na břicho už zvládám všechno. Mám z toho radost, protože sama na sobě vidím a cítím, jak se mi zlepšuje kondice. Je to skvělé!


S Olgou cvičím ráda, protože cviky jsou docela jednoduché a nepotřebuju žádné složité pomůcky. Určitě to znáte - najdete si na Youtube nějaké to cvičení a náhle zjistíte, že nemáte míč, činku, gumu… Pokud se rozhodnete cvičit s Olgou, stačí vám jen ručník. A i bez něj to jde.

2) 7 Minutes Home Ab Workouts : How To Get Rid Of Belly Fat Within 10 DaysProtože při cvičení s Olgou jsem cítila, že největší problémy mám s břichem, rozhodla jsem se na něj trochu zaměřit. Vždy před tímhle cvičením jezdím na orbitreku, abych se rozehřála. Podle nálady si nastavím buď 15, 30, nebo 40 minut a potom jdu cvičit.

Video má jen 8 minut, ale i tak mi z počátku dělalo obrovské problémy vše zvládnout. Dnes, opět, už odcvičím většinu cviků bez podvádění. A druhý den už mě ani tolik nebolí břicho! Jéj! Stejně mám ale v téhle oblasti ještě velké rezervy. Občas ještě nechám video doběhnout, po něm pak naskočí další podobné cvičení od stejné slečny.


Na tomto cvičení mě opět baví to, že na něj nepotřebuju žádné propriety, jen podložku. Tu jsem si koupila asi za 60 korun v Decathlonu. Zároveň je ale účinné a já prostě cítím, jak se díky němu zlepšuji. A slečna, která předcvičuje, mě docela hecuje tím svým ječením. :D

Jaké cvičení máte rádi vy?

Předem díky za komentáře,
Baleine
 


Komentáře

1 pihovatá vopice pihovatá vopice | Web | 31. ledna 2017 v 12:02 | Reagovat

Tak já cvičím jen takové lehké cviky, hlavně na posílení zádového svalstva a kyčlí. Udělala jsem si takovou 50ti minutovou sestavu.

K tomu šlapu na rotopedu a když to jde, vyrazím na procházku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama