Baleine hýbe zadkem #1

22. ledna 2017 v 19:18 | Baleine |  Cvičení
Ahoj čtenáři,

dnes bych se s vámi chtěla podělit o to, jak cvičím. Přiznám se vám, že sportování jsem měla vždy ráda, nikdy jsem ale u ničeho moc dlouho nevydržela. Nejvíc mě asi pohltilo běhání, v zimě ale běhat nemůžu, protože jsem z toho často nemocná (naposledy zánět průdušek).

Chodila jsem do posilovny, hlavně běhat na pás, jezdit na kole apod. Posilovacích strojů jsem se bála. Docela jsem měla respekt i z lidí, kteří tam byli, protože jsem si mezi nimi připadala super tlustá. Stále jsem si říkala, co si o mně asi musí myslet. Docela jsem se tím stresovala, což nakonec vedlo k tomu, že jsem se dloouze přemlouvala, abych vůbec vešla dovnitř. Počítala jsem si i časy, kdy tam bude pravděpodobně nejméně lidí. Nakonec mi došlo, že posilovna asi nebude nic pro mě.

Na druhou stranu mě ale bavilo jezdit na kole a běhat na orbitreku, tak jsem si říkala, že bych si pod stromeček koupila rotoped. Už jsem měla dokonce jeden vybraný. Prodávala ho paní, která se stěhovala - byl sice z druhé ruky, ale vypadal dobře a ani nebyl tak drahý. Nakonec mi ale rodiče řekli, že mi přidají koruny, abych si mohla koupit úplně nový stroj (místo Ježíška). Prošla jsem si několik obchodů a v jednom z nich jsem zjistila, že mají v akci orbitrek. Většinou, co jsme se dívala, tak stroj stojí od 4 do 9 tisíc (takové ty normální, je jasné, že ty profi jsou dražší). A tenhle byl jen za 1 800, což je asi ve stejné cenové hladině, jako kolo. Prý byl to byl poslední kus, který navíc měli vystavený. Nejspíš je vám jasné, co jsem si nakonec koupila.

Rozhodně téhle investice nelituji, přestože se mi hodně lidí smálo, že to je ten nejdražší věšák na oblečení, který jsem si kdy koupila.

Jezdím na něm asi 5x týdně, někdy méně, někdy více. Vždy podle nálady, volného času apod. Když chci jen jezdit, tak si nastavím časovač na 40 minut (tolik má jeden díl mého seriálu), nebo na celou hodinu (když si k němu pouštím film). Pokud potom ještě cvičím, tak jezdím 15 minut, abych se rozehřála. O tom vám ale povím až příště :)

Jak cvičíte vy? Cítíte se dobře v posilovně?
Díky za vaše komentáře,
Baleine
 


Komentáře

1 Shagy Shagy | Web | 24. ledna 2017 v 20:16 | Reagovat

Ahoj, přeju hodně štěstí ve shazování přebytečných kil. Budu tvůj blog sledovat a doufám, že to bude motivovat i mě ke zdravějšímu stravování a fyzické aktivitě (dnes jsem si od Vánoc poprvé zacvičila a výdrž nic moc :-/ :D)

2 Baleine Baleine | Web | 28. ledna 2017 v 22:29 | Reagovat

[1]: Děkuji a už teď se moc těším na další tvoje komentáře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama